O nás

Jmenuji se Jitka Sedláčková a firmu JJS poradenství s.r.o. jsem založila v listopadu 2012. Po více než 10 letech existence společnosti stále využívám mé dlouholeté zkušenosti z bankovního sektoru (kde jsem působila od roku 1996). Naposledy jsem v bankovní sféře pracovala na manažerských pozicích v oblasti schvalování úvěrů pro fyzické osoby včetně hypotečních, malé a střední firmy i fyzické osoby podnikatele. Pro vyváženost mých služeb klientům jsem postupně zařazovala další oblasti působení, nejnověji mediaci, o níž se můžete více dovědět v Aktualitách.

Zabývám se poradenstvím v oblasti bankovnictví se zaměřením na úvěry, ale umím zařídit i další služby v této oblasti. Mojí výhodou je výborná znalost bankovního prostředí a procesů, která mi usnadňuje řešení standardních i nestandardních požadavků klientů.

Jsem lektorkou odborných seminářů z oblasti úvěrů všech typů, dále pořádám semináře na téma Jak na osobní finance pro firemní zákazníky, případně individuální klienty.

Další oblastí mého působení je koučink a mediace v oblasti partnerských i obchodních vztahů pro individuální klienty i firemní zákazníky. V této oblasti jsem i pořadatelkou seminářů Finance v partnerských vztazích.

Právní servis v oblasti nemovitostí patří k mým dalším činnostem, zpracovávám případy komplexně dle potřeb klienta.

Od února roku 2013 začal s firmou JJS poradenství s.r.o. naplno spolupracovat i můj manžel Jiří Sedláček. Jeho přínos firmě je v úplně jiné oblasti, zabývá se správou vozového parku pro firemní klientelu včetně jednání s leasingovými společnostmi, jejich kontrolou, a tím i snižování provozních nákladů na vozový park, dále organizací výběrových řízení v této oblasti, odhady věcí movitých, hlavně motorových vozidel.

Komentáře jsou vypnuty.